22 207 27 80 biuro@studioid.pl

E-legitymacje szkolne

Stanowią potwierdzenie statusu ucznia i pozwalają korzystać z wielu zniżek. Legitymacje szkolne – bo właśnie o nich mowa – nie muszą mieć wcale formy papierowej. Wręcz przeciwnie, obecnie dąży się do zastąpienia jej, wprowadzając modele plastikowe, będące e-legitymacjami na kartach zbliżeniowych. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc w zaopatrzeniu Twoich uczniów w zestaw tych niezbędnych dokumentów!

Plastikowe legitymacje szkolne – nowoczesne i wygodne

Zamówisz je u nas, podając komplet danych osobowych swoich uczniów i ich zdjęcia. My – wykorzystując profesjonalny zestaw do legitymacji szkolnych – przygotujemy je dla Ciebie i wyślemy kurierem pod wskazany adres. Możesz też zdecydować się na odbiór osobisty. Dlaczego warto wybrać plastikowe legitymacje szkolne? Poza tym, że stanowią one wymóg wynikający z rozporządzenia, mają też szereg zalet, a mianowicie:

  • są o wiele trwalsze niż ich papierowe odpowiedniki i odporne na uszkodzenia oraz wilgoć,
  • umożliwiają zapisanie na nich dodatkowych informacji – na przykład o uprawnieniach dostępu do biblioteki, świetlicy czy stołówki,
  • pozwalają generować elektroniczną listę obecności – wystarczy, że uczeń skorzysta ze specjalnego czytnika w szkole, który zarejestruje jego dokument.

Nowoczesne, plastikowe e-legitymacje szkolne na kartach zbliżeniowych są wygodne i poręczne, dlatego warto wprowadzić je w swojej szkole. Już dziś zamów zestaw dla uczniów i wyposaż ich w to innowacyjne rozwiązanie!

Zamów u nas plastikowe legitymacje szkolne!

Dysponujemy niezbędnym zestawem programów i urządzeń, dzięki czemu możemy wydawać e-legitymacje szkolne na kartach zbliżeniowych. Do tego konieczna jest drukarka, oprogramowanie i materiały eksploatacyjne, hologramy i blankiety legitymacji. Otrzymasz od nas również akcesoria dodatkowe, takie jak łańcuszki i smycze do łatwiejszego przenoszenia dokumentów. Dbamy o to, aby udostępniane nam dane osobowe uczniów były odpowiednio chronione i dostarczamy Ci nowoczesne, plastikowe karty zbliżeniowe, zapewniając krótkie terminy realizacji. Złóż swoje zamówienie już dziś!